Od debutu telefonu OnePlus 7 Pro už uběhl nějaký ten čas. Byl vydán i v limitované edici Almond, která se prodávala jen v Číně a Indii. A protože je o ni poměrně velký zájem, společnost se rozhodla pro její prodej i v Evropě. Evropské prodeje začaly včera.

Edice Almond je nabízena jen v paměťové verzi 8 GB RAM a 256 GB interního úložiště a přijde vás na 760 euro. Je to naprosto stejná cena, za jakou lze pořídit i barevné varianty Mirror Gray a Nebula Blue s touto paměťovou kombinací. Nu a vzhledem k tomu, že jde o limitovanou edici OnePlus 7 Pro, do prodeje jde omezený počet kusů. Výrobce, bohužel, neuvádí o kolik telefonů se přesně jedná.

Almond edition má jinak stejné parametry jako běžná edice. Je to tedy procesor Snapdragon 855, 6,67 palcový AMOLED displej a baterie s kapacitou 4000 mAh. Dále pak trojitý fotoaparát se snímači 48+8+16 MPix, pop-up 16 MPix přední kamera a systém Android Pie s nadstavbou OxygenOS. Pokud si tedy „mandlovou“ edici chcete pořídit, podívejte se na tyto stránky.