I když v současné sluneční výhni není skoro možné ani přemýšlet a člověk nemá náladu dokonce ani nakupovat, tak si stejně ani dnes nemůžeme odpustit nějakou tu slevovou akci z Ebay pro naše čtenáře. A vypíchneme dvojici produktů, které nejsou úplně obvyklé, takže se na ně pojďme podívat. Na paškál si vezmeme laserovou gravírovačku značky KKmoon a dojde i na nějaký ten materiál pro milovníky instantních fotografií.

Laserová gravírovačka KKmoon DIY je zařízení velmi kompaktních rozměrů a jedná se o vylepšený model pro rok 2018. Díky tomu nabídne mnohem výkonnější 3000 mW laser, který zvládne pracovat na jeden zátah až 10 hodin. Pracovní plocha na gravírování samotné je pak 80 x 80 mm a k dispozici je i specializovaný software pro váš počítač, který ideálně nakrmíte bitmapovými obrázky v maximálním rozlišení 1070 x 1070 pixelů. Podporovaných materiálů je celá řada včetně dřeva, plastu, gumy, kůže, tištěných spojů nebo papíru, takže fantazii se opravdu meze nekladou. V akci na Ebay z německého skladu ji pak najdete momentálně jen za 96.71 euro.

Pokud jste propadli kouzlu instantních fotografií pořizovaných fotoaparáty Fujifilm Instax Mini, tak také určitě skočíte po další nabízené akci. Jedná se totiž o pořádný balík foto papírů právě pro modely kompaktních fotoaparátů Fujifilm Instax Mini 7S/8/25/50 Za pět balení se stovkou kusů celkem vypláznete v akci jen 57.99 euro, takže ušetříte a opravdu pořádně doplníte zásoby.