Od zítřka by se už i u nás měl začít prodávat nový chytrý náramek Xiaomi Mi Band 4 a poptávka určitě nebude zrovna malá. Oficiální česká cena ale u tohoto kousku není dvakrát příznivá, zejména v porovnání s některými dalšími trhy v Evropské Unii. Ale levněji se samozřejmě sehnat dá z čínských zdrojů, kterým je například i oblíbený e-shop Geekbuying. Takže pokud si Mi Band 4 chcete pořídit a hodláte zároveň ušetřit pár stovek, tak čtěte směle dále.

Hlavní změnou oproti minulé generaci je u Mi Band 4 konečně barevný AMOLED displej s rozlišením 240×120 pixelů, který je navíc krytý 2.5D zakřiveným sklem s povrchem proti ulpívání šmouh. Náramek je samozřejmě ideálním pomocníkem pro sportovní aktivity, ale měří i tep, spánkové cykly, kroky, spotřebované kalorie a mnoho dalšího. Disponuje také spoustou dalších senzorů včetně 3-osého gyroskopu nebo 3-osého akcelerometru, má 5ATM voděodolnost a nová 135 mAh baterie by měla vydržet až 20 dní na jedno nabití. Připojení k telefonu je pak pomocí Bluetooth 5.0 a spravování záznamů podle oblíbené aplikace Mi Fit.

Na e-shopu Geekbuying najdete samozřejmě i mezinárodní Global verzi Xiaomi Mi Band 4, která je s kupónem MIBAND4 ke koupi za $44.99 / €39.55. Pro dobrodružnější povahy je pak k dispozici čínská verze jen za $32.99 / €29 s kupónem 3AJGCSES, ale podle vyjádření obchodu by čínské mělo být jen balení a manuál, samotný náramek pak klasicky v angličtině. Nebo si tuto edici ještě vylepšíte speciálním balením s náhradním páskem a ochranným filtrem displej jen za $34.99 / €30.76 díky slevovému kupónu 3B5Z03GJ.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.