Telefon Oppo Find X určitě patřil k tomu nejzajímavějšímu, co jsme vloni mohli na trhu s chytrými telefony vidět. Mnozí z nás se už pomalu začínáme těšit na jeho nástupce, Oppo Find X2. O něm prosákly první zmínky začátkem letošního roku a zpráva hovořila o zajímavých funkcích, které by měl přístroj mít. Jeho uvedení se očekávalo v tomto měsíci.

Ovšem od ledna/januára se o Oppo Find X2 vůbec nemluvilo a až dnes dorazila z Číny ne příliš radostná zvěst. Vice prezident společnosti, pan Shen Yiren, na svém Weibo účtu upozornil na to, že Find X2, letos nebude. Čekat jej můžeme až v příštím roce. Důvodem je údajně snaha o vylepšení telefonu a jeho funkcí. Společnost nechce vydání přístroje uspěchat a chtějí počkat, až chystaný nástupce Find X bude ve všech ohledech lepší než loňský model.

Shen Yiren také dodal, že řada Find X představuje skutečné vlajkové lodi s těmi nejvyššími standardy společnosti. Jde jednak o estetický design, ale také dokonalé skloubení hardware, software a těch nejnovějších technologií. Ostatně loňský Find získal hned několik prvenství. Byl nejdražším telefone Oppo. Měl nejvyšší užitnou plochu displeje, a to 93,8%. A jednalo se také o první Android přístroj se strukturovanou technologií pro rozpoznání obličeje a byl také prvním telefonem s technologií COP (Chip on Plate). Nezbývá tedy, než se těšit, co nabídne nástupce Find X2.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.