Možná si ještě vzpomenete, že v září/septembri loňského roku Pete Lau na stránkách OnePlus fóra radostně oznámil, že se společnost hodlá pustit i do produkce televizí. S touto myšlenkou si prý pohrávají už dlouho a chtějí připravit špičkový produkt, který by zároveň ctil stávající cenovou politiku společnosti. Nu a podle čerstvé informace by se OnePlus TV měla objevit už brzo.

Tuto zvěst uvedl na svém twitterovém účtu poměrně známý tipař Ishan Agarwal. Bližší podrobnosti o parametrech a termínu oficiálního představení však i nadále zůstávají tajemstvím. Dříve Pete Lau prohlásil, že první OnePlus TV by mohla spatřit světlo světa v druhé polovině roku 2019. A to je už skutečně za pár dnů.

Co se specifikací týče, budeme muset vycházet z toho, o čem se zatím jen spekuluje. Chytrá televize OnePlus by měla vytvořit ucelený ekosystém s dalšími produkty společnosti. Měla by mít podporu speciálního AI asistenta, který byl vyvinut právě pro tuto televizi. Zařízení by údajně mělo mít i vestavěnou kameru se silnou ochranu dat a soukromí uživatelů. Je tedy otázkou, jak obstojí v konkurenci televizorů společnosti Xiaomi.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.