Společnost Huawei sice zrovna nemá na růžích ustláno a díky americkým sankcím začíná počítat ztráty zisků. Navzdory tomu však připravují další produkty a technologie. Údajně pracují i na notebooku Honor MagicBook Pro. Ten by se tak po Honor MagicBook 2019 měl stát třetím laptopem této značky.

Zatím jsou k dipozici jen náčrty zařízení, ale i z nich je zřejmé, že designem docela připomíná 15 palcový MacBook. Po obou stranách klávesnice jsou uloženy reproduktory a tlačítko napájení je uloženo právě v pravém reproduktoru. Je docela možné, že bude sloužit nejen pro zapnutí a vypnutí Honor MagicBook Pro, ale mohl by to být také snímač otisků prstů.

Proslýchá se také, že notebook dostane i vysunovací kameru na horní hraně nad obrazovkou. Kolem samotného displeje jsou velmi úzké rámečky. Ten by měl mít úhlopříčku 16,1 palce. Procesorem by měl být Intel Core i5-8265U osmé generace s grafikou Nvidia GeForce MX250. V rámci pamětí bychom se mohli dočkat 8 GB RAM a 512 GB úložiště SSD.

Jednou ze zajímavých funkcí by mělo být připojení Magic-Link. Po spárování s telefonem tak bude MagicBook automaticky zálohovat fotografie. Soubory pak bude možno přesunovat pomocí služby Huawei Share. Ovšem podle všeho zde najdeme i další nové funkce. To je zatím jen pár drobných detailů o chystaném laptopu. Další info očekáváme už brzo.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.