Ohodnoťte článek

Před dvěma dny představila společnost Huawei letošní řadu telefonů Nova 5. Ovšem zároveň s nimi byl uveden i malý Bluetooth reproduktor Huawei Nova. Jde o první gadget této řady. Rovnou řekněme, že repráček je poměrně levný a je nabízen v několika barevných variantách.

Reproduktor má jednoduchý design. Je to válec s jedním tlačítkem, tříbarevným LED indikátorem, MicroUSB portem a malým otvorem pro tenký popruh. Překvapivě má i certifikaci IP54, takže by měl odolat stříkající vodě. Hudbu tak můžete poslouchat například při koupání v koupelně nebo v bazénu. Tento malý reproduktor má vylepšené basy a navíc i mikrofon pro volání.

Samozřejmě nechybí Bluetooth 4.2 pro spárování až dvou jednotek pro prostorový zvuk. Baterie reproduktoru má kapacitu 660 mAh a podle výrobce vydrží až 4 hodiny přehrávání hudby, nebo tři hodiny hovorů. Po 5 minutách, kdy není spárován s žádným zařízením, dojde k automatickému vypnutí a po 30 minutách také dojde k automatickému vypnutí, pokud nehraje hudba nebo neprobíhá hovor. Reproduktor Huawei Nova je nabízen v barvách Bright Black, Forest Green, Midsummer Purple a Coral Orange za 129 jüanů, což je zhruba 19 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.