Značka iQOO vznikla začátkem tohoto roku při mateřské společnosti Vivo. Je zaměřena na špičkové telefony a jejich prvním počinem byl herní telefon s lakonickým názvem Vivo iQOO. Fanoušky doslova nadchnul a pomalu se mohou začít těšit na další herní telefon Vivo iQOO Neo.

Překoná Neo svého předchůdce? Těžko říci, protože značka je poměrně skoupá na slovo o jeho parametrech. Dosud se vlastně ani pořádně nevědělo, kdy bude telefon uveden. Podle krátké zprávičky, kterou na svůj Weibo účet zavěsil šéf iQOO, pan Feng Yufe, by se tak mělo stát 2. července/júla.

Podle všeho by měl mít Vivo iQOO Neo velmi podobný design jako jeho předchůdce. Nad displejem bude kapkovitý výřez pro přední kameru a zadní fotoaparát by měl být trojitý. Neo by měl mít také chladící systém Super Liquid Cooling a technologii 4D Game Shock 2.0. Snímač otisků by měl být integrován do displeje a baterie by měla mít kapacitu 4500 mAh s podporou rychlého nabíjení. Informací je o tomto telefonu zatím skutečně minimum, ale je velmi pravděpodobné, že něco málo se dozvíme ještě před jeho uvedením.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.