Vzhled chytrých hodinek je věcí individuálních preferencí každého zákazníka a v zásadě existují dva nesmiřitelné tábory. Jeden z nich přísahá na čtvercový design se zaoblenými rohy po vzoru Apple Watch a další zase nedá dopustit na kulatý displej a tělo hodinek klasického střihu. My pro vás dnes máme jedny takové hodinky ideální pro první skupinu, protože model LEMFO B57C opravdu design Apple Watch zdařile napodobuje. Navíc jsou momentálně v akci na e-shopu Cafago.

A co všechno mohou tyto hodinky nabídnout ? LEMFO B57C jsou vybaveny 1,30-palcovým IPS displejem s rozlišením 240 x 240 pixelů a úsporným procesorem NRF52832, takže by díky vestavěné 180 mAh kapacitě baterie měly vydržet v chodu na jedno nabití až 7 plných dní. Samozřejmostí je i široká podpora sportovních a zdravotních funkcí, hodinky měří tep, krevní tlak, okysličení krve, krokoměr, kalorie a k dispozici je i 8 specializovaných sportovních režimů. Potěší třeba i voděodolná certifikace IP67 nebo jednoduše vyměnitelný 20mm silikonový řemínek.

V bleskových prodejích na e-shopu Cafago jsou navíc chytré hodinky LEMFO B57C momentálně v akci jen za 19.77 euro, takže se nejedná o nic extra drahého. Akce bude platit až do 30. června, ale je také kusově omezená, přičemž zásoby evidentně poměrně rychle ubývají. Ale určitě by se v případě zájmu dostalo i na vás.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.