Uvedení telefonu Xiaomi Mi 9T Pro se blíží. Jde o přejmenovanou verzi Redmi K20 Pro, která je určena zejména pro evropský trh a další vybrané trhy. To, že se telefon podívá i do Evropy se tak nějak tušilo, ale kdy se tak přesně stane nebylo jasné. A právě díky certifikaci Bluetooth by se tak mohlo stát v dohledné době.

Xiaomi Mi 9T Pro byl zapsán na stránky Bluetooth SIG 18. června/júna. Ve výpisu je telefon uveden pod kódovým označením M1903F11G a potvrzen je zde i jeho obchodní název Mi 9T Pro. Dále lze z výpisu vyčíst, že telefon běží na MIUI 10, ale to není žádné velké překvapení, protože jde o rebrand Redmi K20 Pro.

Samozřejmě můžeme očekávat stejné parametry jako u Redmi K20 Pro. Je to tedy procesor Snapdragon 855 s až 8 GB RAM a až 256 GB interní paměti. Dále Super AMOLED displej s úhlopříčkou 6,39 palce a rozlišením FullHD+. Přední kamera je vysunovací a má 20 MPix. Zadní fotoaparát je trojitý se snímači 48 MPix, 8 MPix a 13 MPix. Snímač otisků je v displeji a baterie má kapacitu 4000 mAh. Termín uvedení na evropský trh zatím není znám.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.