Známý e-shop Tomtop momentálně oslavuje 15. narozeniny a při té příležitosti se samozřejmě zákazníci dočkají celé řady promo akcí, slevových škrtů a výhodných nabídek. Ve víru těchto akcí se nacházíme už těsně před třetí fází, kde budou k mání 50 % slevové kupóny na cokoliv. Takže se určitě vyplatí si celé plánované promo akce projít a určitě se v nich najde něco právě pro vás.

Co třeba taková microSDXC paměťová karta Netac 500, konkrétně pak ve verzi se 64 GB kapacitou. Ta může nabídnout specifikace garantované Class 10 a UHS-I U3 označeními, takže se dočkáme rychlostí čtení kolem 90 MB/s. To by mělo v klidu dostačovat na ukládání záznamů FullHD videa, takže se tato paměťová karta určitě neztratí ve vašem telefonu nebo fotoaparátu. K mání je pak jen za 7.72 euro, takže se nabídku určitě mrkněte.

Stále také probíhá speciální akce s kolem štěstí, kde si můžete vytočit hodnotné ceny včetně elektro koloběžky Xiaomi Mijia Electric Scooter Pro jako hlavní ceny. Kromě toho ale samozřejmě i celou tunu kupónů a menších výher. Body k zatočení kolem pak získáte pomocí check-in každý den, takže se určitě vyplatí se zapojit dlouhodoběji.