Není to tak dávno, co jsme měli možnost omrknout design zadního panelu telefonu Google Pixel 4. Tam zaujal čtvercový modul zadního fotoaparátu se dvěma snímači. U letošní série Pixel se očekává, že design telefonu bude pozměněn a vylepšen bude také hardware i software.

A právě na design se podíváme i dnes, protože na síti kolují renderované snímky, které odhalují kompletní vzhled telefonů Google Pixel 4. Rendery by podle redaktorů stránek Indiashopps měly pocházet od důvěryhodného zdroje z vývojářského týmu Pixel. Tím by měl tedy být skutečně potvrzen čtvercový modul zadního fotoaparátu.

Přední panel má poměrně úzké boční rámečky a také brada není příliš široká. To se ovšem nedá říct o horním rámečku nad displejem. Je to dáno zřejmě tím, že v něm bude uložena přední kamera a designéři se chtěli vyhnout výřezům, nebo „dírám“ v obrazovce. V rámci barevnosti bychom se měli dočkat klasické bílé a černé varianty a také mátově zelené verze. Co se parametrů týče, tady bychom se v rámci spekulací pouštěli skutečně na tenký led a proto bude rozumnější počkat na nějaké informace přímo od Google.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.