Ohodnoťte článek

V současné době se naštěstí některé telefony vrací k možnosti vložení microSD karty k rozšíření vnitřního úložiště, i když se většinou jedná o hybridní SIM slot a ne samostatný. Ale i tak jde o veskrze příjemný bonus, který v minulosti zejména u vlajkových modelů rozhodně nebyl zvykem. A dnes pro vás máme speciální akci na jednu takovou levnou microSDXC karta, která se může vždycky hodit. Konkrétně o SanDisk Ultra A1 64 GB z nabídky e-shopu Gearbest.

Tato microSD karta SanDisk Ultra A1 64 GB se může pochlubit nálepkou Class 10 a klasifikací UHS-I, což slibuje slušné rychlost kolem 100 MB/s. Takže se karta hodí i na ukládání videa ve FullHD rozlišení a nemusíte mít strach z nedostatečného výkonu pro podobné použití. Samozřejmostí jen odolnost proti vodě, vyšším teplotám, nárazu a zejména rentgenovému záření, takže nejsou data v nebezpečí skoro za žádných okolností.

Jedná se samozřejmě také o originální kousek a na e-shopu Gearbest si SanDisk Ultra A1 64 GB microSDXC kartu můžete momentálně pořídit ještě levněji než obvykle díky slevovému kupónu T2FE20D8A3D8D001. Ten srazí cenu až na sympatických 12.99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.