Po uvedení telefonů Lenovo Z6 Pro a Z6 Youth Edition (Lite) se výrobce chystá na spuštění dalšího modelu z této řady. Měl by jím být přístroj Lenovo Z6, který je nástupcem loňského modelu Lenovo Z5. O jeho parametrech se však zatím jen spekuluje, ale podle Geekbench výpisu bychom si alespoň o některých specifikacích mohli udělat rámcový obrázek.

Ve výpisu Geekbench figuruje Lenovo Z6 s kódovým označením Lenovo L78121. Testy prošel s osmi jádrovým procesorem o taktu 1,8 GHz. Doplnilo jej 8 GB RAM. Přesný typ čipsetu můžeme jen odhadovat. Vzhledem k tomu, že verze Pro má Snapdragon 855 a verze Youth Edition Snapdragon 710, lze předpokládat, že by mohlo jít o Snapdragon 730. Dodejme ještě, že telefon běží na systému Android Pie. Skóre Lenovo Z6 v single-core testu je 2556 bodů a ve více jádrovém testu pak 6763 body.

Mezi další parametry, které však nejsou potvrzeny, by mohl patřit 6,3 palcový displej s FullHD+ rozlišením. Zadní fotoaparát by mohl být trojitý. V rámci nabíjení bychom se měli dočkat výkonu 18 W, což potvrdil i výpis CCC. A vzhledem k tomu, že vice prezident Lenova, pan Chang Cheng, se rád před vydáním chlubí parametry chystaných telefonů, můžeme očekávat podrobnější info každým dnem.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.