Ohodnoťte článek

Motorola si pro letošní rok připravila řadu telefonů One Android. Patří sem Motorola One Vision, která byla představena v polovině uplynulého měsíce. Dále je v přípravách i Motorola One Action. Zatím se sice neví, kdy přesně bude tento model uveden, ale jeho hlavní parametry už známe. A posledním telefonem z této trojice je Motorola One Pro.

A právě posledně jmenovaný model, respektive jeho renderované obrázky, jsou nyní k vidění na síti. Nejde však o nějaké oficiální rendery, takže je musíme brát s lehkou rezervou. V rámci designu se Motorola One Pro mírně liší od modelů One Vision a One Action. A to hlavně na zadním panelu. Tam je totiž uložen fotoaparát se čtyřmi snímači. Připomeňme, že One Vision má duální kameru a One Action by měl mít trojitou kameru.

Motorola One Pro

U modelu One Pro jsou čtyři snímače seskupeny do obdélníkového modulu, ve kterém je i logo výrobce. LED blesk se nachází vlevo od kamery. Zda je v logu i snímač otisků není ze snímků příliš zřejmé. Podle dalších nepotvrzených zvěstí by měl mít telefon 6,2 palcový displej a jeho rozměry by měly být 158,7×75×9,8 mm. Očekává se také, že další parametry budou poněkud vyšší než u modelů Vision a Action.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.