Slevové kupóny určitě naši čtenáři vidí vždy rádi a tak dnes můžeme přidat do sbírky další dva kousky ze zásob e-shopu Cafago. Pozornosti se dostane extra levné microSD kartě značky Netac a hlavně i velmi zajímavým mechanickým hodinkám značky Xiaomi. Oba slevové kupóny jsou platné až do 30. června, takže máte na případné rozhodnutí ještě hezkých pár dnů čas.

Jako první máme na pořadu dne microSDXC paměťovou kartu Netac 500, konkrétně pak ve verzi se 64 GB kapacitou. Ta může nabídnout specifikace garantované Class 10 a UHS-I U3 označeními, takže se dočkáme rychlostí čtení kolem 90 MB/s. To by mělo v klidu dostačovat na ukládání záznamů FullHD videa, takže se tato paměťová karta určitě neztratí ve vašem telefonu nebo fotoaparátu. K mání je pak díky slevovému kupónu CC3168 jen za 8.49 euro.

Z produkce čínského Xiaomi jsme ohledně hodinek zvyklí vídat zejména chytré modely, ale dnes tu máme jeden klasický kousek. Model Xiaomi CIGA jsou mechanické hodinky s velmi zajímavým průhledným designem z obou stran, takže můžete strojek obdivovat v plné kráse. Samozřejmostí je tělo z nerezové oceli, safírové sklíčko na displeji nebo 3ATM voděodolnost.  V balení je kromě základního silikonového pásku (červený, černý nebo modrý) i bonusový kožený, takže máte na výběr co přesně nosit na zápěstí. A se slevovým kupónem CC692 si tyto luxusní hodinky můžete na e-shopu Cafago pořídit jen za 169.99 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.