Nejnovější člen populární série K čínského Oukitelu už je na trhu a model Oukitel K12 si momentálně užívá prvních výhodných nabídek v předprodejích. A tvůrci pro nás dnes připravili i další video, ve kterém nám předvádí striktní testy kvality při výrobě telefonu. A jedná se opravdu o velmi pokročilé a pečlivé testy, při kterých telefon dostane zabrat, ostatně se o tom můžete přesvědčit sami ve videu níže. Alespoň už víme, proč jsou telefony od Oukitelu tak odolné !

Oukitel K12 využívá moderní design s kapkovitým vykousnutím displeje a dostane hned 6,3-palcovou úhlopříčku a FullHD+ rozlišení. Takže na sledování videa už poměrně solidní základ díky užitné ploše plných 92,7 %. A díky zadní straně s koženou texturou telefon vypadá i neotřele, neřkuli luxusně. Ani po výkonnostní stránce nebude Oukitel K12 zaostávat, protože dostal do vínku procesor Mediatek Helio P35, 6 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti. A zájemci o solidní fotoaparáty také nepřijdou zkrátka, protože zadní duo se 16 MPix + 2 Mpix rozlišením a hlavním senzorem Sony IMX298 slibuje poměrně hodně.

Hlavní pozornost je ale jako vždy upřena na baterii a zde se dočkáme macaté 10.000 mAh kapacity spolu s novinkovým super rychlým 5V/6A nabíjením. V porovnání s minulou generací 9V/2A nabíječek by časy měly být až poloviční a kompletně by měla být baterie dobita v čase 2 hodiny a 15 minut. A jako třešničku na dortu bude mít telefon i NFC čip, takže s ním budete moct i platit využitím služeb Google Pay. Dojde i na další šikovné parametry jako je dualband AC Wi-Fi nebo globální LTE frekvence včetně všech našich.

Ve zmíněných prvních předprodejových nabídkách je pak Oukitel K12 k mání třeba jen za 239.99 dolarů na e-shopu Gearbest, takže pokud sháníte telefon s obří baterií a velmi solidní výbavou, tak by vám tento kousek určitě neměl uniknout.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.