Ohodnoťte článek

Oblíbený e-shop Tomtop momentálně mohutně oslavuje, protože přece jen 15. narozeniny jsou u podobné firmy velmi obdivuhodným počinem. A samozřejmě k podobným oslavám patří i spousta slevových akcí, kupónů a výhodných nabídek, takže se určitě vyplatí se na stránky e-shopu podívat a určitě si najdete nějakou tu bleskovou slevu právě pro vás. Za pozornost patří například určitě například elektro koloběžka Xiaomi Mijia Electric Scooter Pro.

Koloběžka Xiaomi Mijia Electric Scooter Pro toho může nabídnout opravdu hodně, ať už hovoříme o maximálním dojezdu kolem 45 km, maximální rychlosti 25 km/h, duálnímu systému brzdění, kvalitním 8,5-palcovým kolečkům, skládací konstrukci, propojení s chytrou aplikací nebo status displeji mezi řidítky. Nosnost koloběžky je až 100 kg, takže se dostane i na metráčky mezi námi. V bleskových prodejích na e-shopu Tomtom je momentálně tento pekelný stroj k dispozici jen za 564.99 dolarů, což je navíc konečná cena, protože se jedná o německý sklad. Slušné, že ?

Tato akce je samozřejmě jen vrcholem ledovce, protože třeba od 20. června odstartují bleskové prodeje dalších produktů s až 50 % slevami. Navíc je na Tomtopu teď možnost vytočit si nějakou tu hodnotnou výhru s kolem štěstí a hlavní cenou je pak právě dnes již zmíněná elektro-koloběžka od Xiaomi. Samotné zatočení kolem štěstí pak stojí Tomtop body, které získáte denně právě na stránkách obchodu samotného.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.