Uvedení dalšího Vivo telefonu se blíží. Měl by jím být Vivo Z1 Pro a jeho debut by se měl odehrát v Indii. Telefon by měl být nástupcem loňského modelu Vivo Z1. Novinkový telefon už je také zalistován na indických oficiálních stránkách společnosti a najdeme zde jeho i hlavní parametry.

Tím hlavním, na co výrobce upozorňuje, je procesor Snapdragon 712. Tvrdí také, že Vivo Z1 Pro bude prvním telefonem s tímto procesorem na indickém trhu. Snapdragon 712 najdeme například u konkurenčního Xiaomi Mi 9 SE, kde se objevil vůbec poprvé. Z technického hlediska jde o čipset Snapdragon 710 s vyšším taktem.

Kromě toho bude mít chystaný telefon displej s kruhovým výřezem pro 32 MPix selfie kameru. Zadní fotoaparát by měl být trojitý. Baterie má kapacitu 5000 mAh s podporou rychlého nabíjení Quick Charge 4+ s výkonem 18 W. Kdy přesně bude telefon vydán není známo, ale jeho cena by se měla údajně pohybovat kolem 17000 indických rupií, což je zhruba 244 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.