Telefony OnePlus 6 a 6T patřily a stále patří k jedněm z nejoblíbenějších modelů společnosti, a to i přesto, že byly vydány v roce 2018. Výrobce na ně pamatuje s častými aktualizacemi. Jedna z nich je tu i nyní. Jde o druhou vývojářskou verzi systému Android Q.

Samozřejmě můžete betu na svých telefonech OnePlus 6 a 6T otestovat. Najdete ji na těchto stránkách. Musíte mít však na paměti, že nejde o verzi stabilní, takže update obsahuje zatím mnoho chyb a ne všechny funkce běží na sto procent. Finální a stabilní verze by měla být k dispozici až za pár měsíců.

Mezi hlavní chyby a problémy patří nefunkční tísňové volání, nefunkční VoLTE, nefunkční rozšířená obrazovka. Problémy jsou také se stabilitou celého systému a také s kompatibilitou některých aplikací. Je toho zatím dost, co neběží tak jak by mělo. Je-li tedy některý ze zmíněných modelů OnePlus vaším hlavním telefonem, bude možná lepší počkat na verzi stabilní.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.