Také značka Honor je zasažena restrikcemi amerického Ministerstva obchodu. Přesto koncem května/mája představili v Londýně řadu novinkových telefonů Honor 20. Do prodeje se první z nich podíval zatím jen na čínském trhu. Tam také značka hlásí rekordní prodeje, kdy se během 14 dnů prodalo více než milion kusů.

U verze Pro se očekávají, tedy alespoň v Číně, podobná prodejní čísla. Jeho prodeje začínají zítra, tedy 18. června/júna. Verze Honor 20 by se měla mimo Čínu začít prodávat 21. června/júna, a konkrétně ve Velké Británii. Cena by měla být stanovena na 399 liber. Na čínském trhu lze tento telefon pořídit podle kombinace pamětí za 390 nebo za 433 dolarů.

Honor 20 Pro se bude prodávat za 3199 jüanů (460 dolarů) u verze s 8/128 GB. Verze s 8/256 GB přijde na 3499 jüanů, což je zhruba 505 dolarů. Obě verze mají poměrně hodně společných parametrů i funkcí. Největší rozdíl je snad jen u foto výbavy a kapacity baterie. Verze Pro je také díky větší baterii větší v rámci celkových rozměrů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.