Společnost Xiaomi je pověstná tím, že se nezalekne výroby jakéhokoli produktu. V jejich portfoliu najdeme i holící strojky, které se překvapivě dobře prodávají. Patří k nim i Xiaomi So White ES03 strojek vyrobený ve spolupráci se společností Remington.

Podobně jako u řady jiných holicích strojků je i Xiaomi So White vybaven třemi pohyblivými hlavami, které se přizpůsobí konturám obličeje. K dispozici je také indikátor, který vás upozorní na potřebu čištění a dobu potřebnou k udržení konstantního výkonu, dokud nedojde k vybití baterie. Ta by při plném nabití měla vydržet až 60 minut provozu.

Díky certifikaci IPX7 je strojek také plně omyvatelný a hodí se tak na mokré i suché styly holení. Používá i technologii automatického broušení a proto není třeba tak častých výměn hlav. Holící strojek Xiaomi So White ES03 je nyní nabízen na stránkách e-shopu Cafago za 18,87 euro. Při použití slevového kupónu ve tvaru CC691 cena spadne na 17,99 euro. Kupón je platný do konce měsíce.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.