Na našich stránkách už jsme psali o ledasjakých vychytávkách a technologických raritkách, ale nepamatuji si, že bychom zatím fušovali do řemesla rybářům. Všechno je však jednou poprvé a dnes máme něco právě pro vyznavače této ušlechtilé a trpělivé kratochvíle. Konkrétně se jedná o svítící návnady (splávky) k rybaření a díky našim slevovým kupónům je na e-shopu Tomtop navíc pořídíte i s pěknou slevou.

Za svoje peníze dostanete hned trojici splávků (v zelené, červené nebo černé barevné variantě), které jsou vyrobeny z odlehčené pěny a vy můžete přesně nastavit hloubku ponoření návnady samotné. Splávek pak bude díky LED diodě barevně světélkovat pokud případná ryba zabere, takže se jedná i o šikovnou vizuální pomůcku k rybaření. Vše je napájeno pomocí CR425 baterie a samozřejmostí je plná vodotěsnost po zašroubování splávku. Trojice splávků v balení je pak odlišných velikostí, takže budete mít na výběr přesně dle potřeb.

A teď k tomu nejlepšímu, protože máme k dispozici slevový kupón TTPOC, který srazí cenu jednoho balení splávků z e-shopu Tomtop jen na 11.11 dolarů. Takže vzhůru na ryby, ostatně v teplotách posledních dní je u vody zdaleka nejlépe.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.