Ohodnoťte článek

Zbrusu nový chytrý náramek Xiaomi Mi Band 4 se bude prodávat jako housky na krámě, ale český zákazník si na reálnou dostupnost bude muset počkat až do začátku července. Nemluvě o tom, že u nás bude o třetinu až čtvrtinu dražší než v jiných státech Evropské unie, což také pochopí málokdo. Ale možná si to náš specifický trh žádá a zákazník přeje… Každopádně si ho už dnes můžete pořídit levněji třeba na e-shopu Gearbest.

Hlavní změnou oproti minulé generaci je u Mi Band 4 konečně barevný AMOLED displej s rozlišením 240×120 pixelů, který je navíc krytý 2.5D zakřiveným sklem s povrchem proti ulpívání šmouh. Náramek je samozřejmě ideálním pomocníkem pro sportovní aktivity, ale měří i tep, spánkové cykly, kroky, spotřebované kalorie a mnoho dalšího. Disponuje také spoustou dalších senzorů včetně 3-osého gyroskopu nebo 3-osého akcelerometru, má 5ATM voděodolnost a nová 135 mAh baterie by měla vydržet až 20 dní na jedno nabití. Připojení k telefonu je pak pomocí Bluetooth 5.0 a spravování záznamů podle oblíbené aplikace Mi Fit.

Na Gearbestu je momentálně mezinárodní verze Xiaomi Mi Band 4 v akci jen za 43.99 dolarů, bohužel bez velkého výběru v barvách řemínků, takže se budete muset spokojit s klasickou černou.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.