Ohodnoťte článek

Fitness náramků a podobných nositelností jsou na trhu hromady, takže je skutečně z čeho vybírat. Funkce i design jsou vesměs podobné, takže mnohdy může být rozhodujícím aspektem při výběru cena. Na e-shopu Gearbest je nyní v bleskovém prodeji fitness náramek Q11 za cenu poměrně příznivou.

Náramek má barevný TFT displej s úhlopříčkou 1,3 palce při rozlišení 240×240 pixelů. Řemínek je vyroben ze silikonu, tělo pak z materiálu ABS. Spona je kovová. Náramek Q11 jako takový má certifikaci IP67 a měl by tedy odolat stříkající vodě nebo dešti. Baterie má kapacitu 200 mAh a v pohotovostním režimu vydrží až 45 dnů.

Samozřejmě zde najdeme již klasické funkce jako je Bluetooth 4.2, nepřetržité sledování tepové frekvence a monitoring tlaku. Dále pak různé notifikace, monitoring spánku, monitoring pitného režimu, krokoměr a upozornění na dlouhé sezení. Nechybí ani několik sportovních režimů. Fitness náramek Q11 je aktuálně nabízen v bleskovém prodeji na stránkách Gearbest za cenu 16,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.