Ohodnoťte článek

Opět se hlásím s jednou z akcí na obřím prodejním portálu Ebay, kde se jako houby po dešti rozrůstají i akce na čínské produkty za velmi solidní ceny. Dnes jsme se opět dali do lehce investigativní práce a nalezli jsme dva poměrně neotřelé kousky z ekosystému Xiaomi, které by na našich stránkách měly mít premiéru. Takže, o co se konkrétně jedná ?

Nejdříve pro vás máme bezdrátová sluchátka Haylou GT1 Mini , která mohou nabídnout stabilní připojení pomocí Bluetooth 5.0 a automatickým párováním, dotykové ovládání, DSP technologii potlačování okolních ruchů pro vestavěné mikrofony, TWS design, pouhé 4 g váhy každého ze sluchátek, podporu hlasových asistentů jako Siri nebo Google Assistant, voděodolnou certifikaci IPX5, speciální dobíjecí box pro prodloužení výdrže a samozřejmě i solidní zvuk. V akci momentálně na Ebay za 18.55 euro s extra dobíjecím USB kabelem.

Druhým kouskem je pak Xiaomi Mijia Sothing noční lampička s indukční technologií, která se automaticky rozsvítí při detekci pohybu ve vzdálenosti 3 metrů. Úhel rozpoznání je plných 120° a díky 30 sekundovému zpoždění vypnutí se lampička skvěle hodí k prosvětlení míst jako jsou chodby, dětské pokoje nebo koupelny. Díky vestavěné dobíjecí 500 mAh baterie se navíc nemusíte obtěžovat ani s kabely a můžete lampičku nainstalovat opravdu kdekoliv. K dostání je ve dvou barevných variantách – wood grain a světle šedá, přičemž vás bude stát jen 15.79 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.