Chytré nositelnosti od Xiaomi patří i na našem k trhu k těm zcela nejpopulárnějším, protože za velmi sympatické ceny nabízí výborné zpracování, vybavení a funkce. Posledním v dlouhé řadě je pak model Xiaomi Mi Band 4, který byl oficiálně představen jen před pár dny. A už je k mání i na celé řadě online obchodů a to dokonce i v Global mezinárodní verzi. Oproti minulé generaci přináší celou řadu vylepšení, takže se určitě vyplatí i pro majitele starších kousků.

Hlavní změnou je u Xiaomi Mi Band 4 konečně barevný AMOLED displej s rozlišením 240×120 pixelů, který je navíc krytý 2.5D zakřiveným sklem s povrchem proti ulpívání šmouh. Náramek je samozřejmě ideálním pomocníkem pro sportovní aktivity, ale měří i tep, spánkové cykly, kroky, spotřebované kalorie a mnoho dalšího. Disponuje také spoustou dalších senzorů včetně 3-osého gyroskopu nebo 3-osého akcelerometru, má 5ATM voděodolnost a nová 135 mAh baterie by měla vydržet až 20 dní na jedno nabití. Připojení k telefonu je pak pomocí Bluetooth 5.0 a spravování záznamů podle oblíbené aplikace Mi Fit. K mání je pak přímo na Ebay jen za 38.88 euro.

A když už jsme u produktů od Xiaomi, tak by se určitě mohl hodit i speciální nabíjecí kabel Xiaomi WSKEN s USB Type-C konektorem. Kabel je samozřejmě opletený a samotný konektor je zalomený do pravého úhlu, tak vám nepřekáží, ani pokud plánujete telefon držet třeba na hraní během nabíjení. V nabídce jsou dvě varianty LED diody signalizující nabíjení – vícebarevná a klasické bílé světlo. Vybrat si může také ze tří délek kabelu, krátký 40 cm stojí 4.41 euro, 120 cm pak přijde na 5,29 euro a nejdelší 200 cm na 6,18 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.