Před dvěma dny vypuklo náramkové šílenství. Byl totiž představen Xiaomi Mi Band 4. Má nové funkce a vylepšený hardware a před sebou skvělé vyhlídky na úspěšné prodeje. Ty první oficiální začaly překvapivě ve Španělsku. Cena náramku na španělském trhu je nastavena na 34,99 euro, což je v přepočtu zhruba 896 Kč.

Cena je podle očekávání vyšší než ta čínská. Podle všech zatím dostupných informací se bude Xiaomi Mi Band 4 prodávat i na českém trhu a měli bychom se připravit, že ze zatím všech nabízených generací náramků Mi Band bude mít letošní náramek cenu nejvyšší. Prodávat by se u nás zatím měla jen verze bez NFC.

Ale i verze bez NFC nabídne barevný AMOLED displej s úhlopříčkou 0,95 palce a rozlišením 240×120 pixelů. Je vybaven vylepšeným šestiosým a velice přesným senzorem se šesti sportovními režimy. Nechybí ani krokoměr, monitoring spánku a tepové frekvence, různé notifikace a další funkce. Pomocí náramku lze také ovládat spotřebiče v chytré domácnosti.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.