Značka Xiaomi vyrábí opravdu širokou škálu (nejen) elektronických zařízení a vychytávek a celá řada jich je určena k péči o osobní hygienu a zevnějšek. Už v minulosti jsme měli možnost vidět celou řadu elektrických zubních kartáčků a holících strojků, takže dnešní produkt jen zapadne do řady. Jedná se opět o holící strojek, ale Xiaomi SO WHITE ED1 je velmi malým kapesním kouskem, který se určitě bude hodit třeba na cesty.

Tento holící strojek je opravdu drobný a navíc váží pouhých 120 g, samozřejmostí je pak voděodolná certifikace IPX5, protože slouží jak k mokrému, tak i suchému holení. To zajistí trojitý břit krytý mřížkou s rotační rychlostí až 5500 otáček. Jako správný moderní gadget se holící strojek nabíjí USB Type-C portem, takže nebudete ke svému telefonu nuceni tahat žádnou další nabíječku. Baterie by pak měla vydržet zhruba na 90 minut provozu. Zapínací tlačítko slouží i k uzamčení proti náhodnému spuštění a potěší i LED dioda k indikaci nabití baterie.

A cena ? Není nijak extra vysoká, protože holící strojek Xiaomi SO WHITE ED1 je k mání momentálně třeba na Ebay s cenou 13.55 dolarů, tedy v přepočtu zhruba 307 korun. Svěříte tedy péči o své vousy také značce Xiaomi ?

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.