Značka Oukitel jen před pár dny vypustila do mobilní arény nejnovější přírůstek do řady K a Oukitel K12 se může pochlubit třeba masivní 10.000 mAh baterií. Takže je ideální volbou pro všechny milovníky výdrže, protože tenhle kousek se vám za jeden den používání opravdu vybít nepodaří.  A dnes se můžete tomuto telefonu podívat takříkajíc pod kapotu, protože je na světě i video s podrobnou rozborkou tohoto obříka.

Oukitel K12 využívá moderní design s kapkovitým vykousnutím displeje a dostane hned 6,3-palcovou úhlopříčku a FullHD+ rozlišení. Takže na sledování videa už poměrně solidní základ díky užitné ploše plných 92,7 %. A díky zadní straně s koženou texturou telefon vypadá i neotřele, neřkuli luxusně. Ani po výkonnostní stránce nebude Oukitel K12 zaostávat, protože dostal do vínku procesor Mediatek Helio P35, 6 GB RAM a 64 GB vnitřní paměti. A zájemci o solidní fotoaparáty také nepřijdou zkrátka, protože zadní duo se 16 MPix + 2 Mpix rozlišením a hlavním senzorem Sony IMX298 slibuje poměrně hodně.

Hlavní pozornost je ale jako vždy upřena na baterii a zde se dočkáme macaté 10.000 mAh kapacity spolu s novinkovým super rychlým 5V/6A nabíjením. V porovnání s minulou generací 9V/2A nabíječek by časy měly být až poloviční a kompletně by měla být baterie dobita v čase 2 hodiny a 15 minut. A jako třešničku na dortu bude mít telefon i NFC čip, takže s ním budete moct i platit využitím služeb Google Pay. Dojde i na další šikovné parametry jako je dualband AC Wi-Fi nebo globální LTE frekvence včetně všech našich.

Oukitel K12 už je dostupný i v předprodejích na Aliexpress a až do 17. června je navíc k mání za promo cenu 239.99 dolarů. To za podobný kousek není špatné, takže se na nabídku minimálně mrkněte a kdo ví, třeba vás inspiruje.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.