Před nedávnem byl představen telefon Motorola One Vision, ale už při jeho uvedení se vědělo, že je v přípravě i jeho levnější verze. Jde o Motorola One Action a kromě tohoto přístroje bychom se ještě měli dočkat i modelu One Pro. Výrobce sice zatím neprozradil kdy přesně budou telefony představeny, ale k dispozici jsou kompletní specifikace prvního z nich.

Podobně jako One Vision bude mít i Motorola One Action kruhový výřez v displeji a jeho úhlopříčka bude také stejná, tedy 6,3 palce. Rozlišení obrazovky bude 2520×1080 pixelů a poměr stran 21:9. Zadní panel bude vyroben z plastu a bude místem pro snímač otisků prstů.

Jako procesor bude použit Exynos 9609, stejně jako u verze One Vision. V tomto případě jej doplní 3/4 GB RAM a 32/64/128 GB interního úložiště. Baterie by měla mít kapacitu 3500 mAh. Neměla by chybět ani podpora NFC. Zadní fotoaparát má tři snímače a primární senzor by měl mít 12,6 MPix. Stejné rozlišení by měla mít i přední kamera. Očekává se, že model One Action by mohl být už brzy představen.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.