Jak bude vypadat letošní Google Pixel 4? Podle renderů, které se na síti objevily v březnu/marci by se výrobce měl držet své zaběhlé designové linie. Pak se však začalo mluvit o změně v podobě čtvercového modulu zadní kamery se dvěma snímači. A to je tedy rozhodně změna. Tyto informace však nebyly potvrzeny.

Stejně jako loni tak i letos se historie opakuje a vzhled letošní řady Google Pixel 4 se zdá být oficiálně potvrzen velmi dlouho před samotným vydáním telefonů. Na oficiálním twitterovém účtu @madebygoogle je k vidění render zadního panelu chystaného telefonu. A doprovodný text: „Počkejte, až uvidíte, co dokáže“ zřejmě směřuje k zadnímu fotoaparátu.

Ten by měl být skutečně seskupen do čtvercového modulu a měl by obsahovat dva snímače, LED blesk a senzor laserového ostření nebo ToF senzor. Vpravo od blesku je ještě malý otvor, který by mohl patřit sekundárnímu mikrofonu. Snímač otisků na renderu chybí, takže je pravděpodobné, že bude integrován do displeje. Podle předchozích zvěstí by mohly mít chystané telefony podporu bezdotykových gest. Tato technologie byla předvedena na I/O konferenci.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.