Ohodnoťte článek

Essential Phone se stal velkým propadákem. Telefonů se prodalo zanedbatelné množství a to i přesto, že ve své době šlo o poměrně revoluční záležitost. Andy Rubin i přes tento neúspěch tvrdil, že bude pracovat na jeho nástupci, Essential Phone 2. Po tomto provolání se však už o chystaném nástupci příliš nemluvilo. Sice se na začátku tohoto roku objevilo patentové podání, které ukazovalo rysy Essential Phone 2, ale to bylo vše.

Možná však dochází k nějaké změně a Essential Phone 2 se skutečně chystá. Andy Rubin totiž teprve nyní odpověděl na tweet ze září loňského roku, který se na něj obracel s otázkou jak to vypadá s nástupcem původního Essentialu. Odpověď je to sice poněkud záhadná, ale fanoušci na ni reagují nadšeně. Rubin naznačil, že až přijde ten správný čas, učiní oznámení.

Samozřejmě vůbec nemusí jít o druhou generaci Essentialu, může jít v podstatě o cokoli. Ale vzhledem k tomu, že Rubin reagoval na tweet starý devět měsíců, půjde jistě o něco velkého. Každopádně budeme muset počkat na ono „oznámení“ a doufat, že to Rubinovi nebude trvat dalších devět měsíců.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.