Zatímco většina národa dnes pomalu umírá v tropických teplotách, tak se čínské obchody začínají také rozehřívat na plánované letní akce a výprodeje. Ale jejich produkty se dají najít i v dalších distribučních globálních kanálech, jako je třeba gigantické tržiště Ebay. A dnes pro vás máme dvě menší slevové akce právě z Ebay, tak se na ně pojďme podívat.

Jako první na ráně jsou bezdrátová TWS sluchátka QCY T2C, která mohou nabídnout velmi solidní zvukový přednes díky SBC+AAC kodeku, stabilní připojení pomocí Bluetooth 5.0, automatické párování, vestavěné duální mikrofony s technologií potlačení ruchů CVC 6.0 pro hands-free funkce, odolnost proti potu s certifikací IPX4, baterii s kapacitou 43 mAh, 800 mAh dobíjecí box nebo pouhých 5 g váhy každého sluchátka. K mání jsou pak v akci jen za 21.20 euro přímo z Ebay.

Pokud jste propadli kouzlu instantních fotografií pořizovaných fotoaparáty Fujifilm Instax Mini, tak také určitě skočíte po další nabízené akci. Jedná se totiž o balík foto papírů právě pro modely kompaktních fotoaparátů Fujifilm Instax Mini 7S/8/25/90/9. Za jedno balení s desítkou kusů vypláznete v akci jen 6.72 euro a pokud vezmete balení více, tak můžete ještě ušetřit. Tak si doplňte zásoby.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.