Sluchátka jsou dnes už téměř nepostradatelným doplňkem. Jejich nabídka je obrovská a každý si může vybrat dle svých potřeb a stavu konta. Pokud se zrovna teď po nějakých poohlížíte a chcete slušnou kvalitu za rozumnou cenu, mohla by se vám třeba hodit sluchátka JBL T290.

Tato sluchátka mají velmi kvalitní a čistý zvukový výstup s vylepšenými basy, technologií JBL Pure Bass a 8,7 mm dynamickými měniči. Mají také vestavěný mikrofon a reproduktor, takže je lze používat i jako hands-free. Na ovládacím modulu lze regulovat hlasitost hudby a její přehrávání a také přijímat nebo ukončovat hovory.

Design sluchátek JBL T290 je elegantní s prvky z leštěného hliníku. Doplňuje je plochý kabel, který se nezamotává a díky tomu se sluchátka pohodlně nosí. Sluchátka mají velmi dobrý frekvenční rozsah v hodnotách od 20 Hz do 20 kHz. Připojení je skrze 3,5 mm audio jack. Sluchátka JBL T290 jsou aktuálně v bleskovém prodeji na e-shopu Tomtop a jejich cena je 10,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.