Telefon Vivo X27 byl představen v březnu/marci. Do prodeje byl vyslán jen ve dvou barevných variantách, a to Pink Gold a Blue. Nyní, v rámci každoročního čínského prodejního festivalu, je připravena i barva Symphony Summer. A protože festival začíná 18. června/júna, ve stejný den začnou i předprodeje této barevné varianty.

A aby Vivo navnadilo potenciální kupce, vydalo také několik oficiálních renderů. Ty představují Vivo X27 Symphony Summer v celé jeho kráse. Tedy hlavně jeho barevnost, protože parametry zůstávají stejné jako u modré a růžovozlaté varianty. Podle výrobce má zadní panel s barevným přechodem od růžové, přes blankytně modrou až po zlatavou připomínat letní nebe.

Informace o ceně této varianty není známá. Je však velmi pravděpodobné, že se nebude lišit od původních barevných variant. Ještě v rychlosti shrňme specifikace. Displej má úhlopříčku 6,39 palce s FullHD+ rozlišením. Procesorem je Snapdragon 675. Baterie má kapacitu 4000 mAh. Přední pop-up kamera má 16 MPix a zadní fotoaparát tvoří snímače 48 MPix, 5 MPix a 13 MPix. Telefon běží na Android Pie s nadstavbou FunTouch OS 9.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.