Na poli moderních routerů je dnes poměrně nabito a tak není divu, že se čínští Xiaomi také pokouší urvat na trhu svůj díl. Nová generace Xiaomi Mi Router 4A byla představena v polovině března a jedná se o velmi povedené kousky. A dnes pro vás máme nabídku vyšší verze s gigabitovými LAN porty a samozřejmě i v mezinárodní verzi. Bleskové prodeje na e-shopu Gearbest také znamenají výrazně sníženou cenu, takže spousta z nás po tomto routeru jen skočí.

Xiaomi Mi Router 4A má rozhodně co nabídnout, protože se jedná o  moderní dual-band kousek schopný kombinovat 2.4 GHz a 5 GHz pro maximální rychlost až 1167 Mbps a vybavený dvou-jádrovým procesorem  . Samozřejmostí je pak AC standard, IPv6, až 128 připojených zařízení a díky hned čtveřici antének bude pokrytí a síla signálu na velmi solidní úrovni díky vestavěnému zesilovači. Dostupné jsou i dva gigabitové LAN porty a jeden WAN port,, stejně jako 128 MB paměti podporující až 128 připojených zařízení najednou. Xiaomi má také k routeru dostupnou i speciální WiFi aplikaci pro jednoduché nastavení, optimalizace a kontrolu routeru samotného.

Ale zpět ke slevové akci, protože v bleskových prodejích na e-shopu Gearbest je momentálně gigabitová verze Xiaomi Mi Router 4A v bílé barvě a mezinárodní variantě v prodeji jen za 39.99 dolarů. A tímto síťovým prvkem určitě chybu neuděláte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.