Ceny čínských audio-video produktů letí dolů dlouhodobě a za chvíli se budou prodávat opravdu za hubičku. Pořídit si velmi slušně vybavenou kamerku tak dnes není naprosto žádným problémem i s poloprázdnou peněženkou a jednu takovou pro vás máme i dnes. Tentokráte se jedná o dash kamerku pro vaše auto a podobný gadget je v podstatě nutností pro každého řidiče, protože v případě nehody nebo problému s policií se jedná o neocenitelného pomocníka. Takže jak dash kamerka KKmoon vypadá v akci ?

Pro začátek u kamerky KKmoon zaujme velký 3-palcový displej, takže vše uvidíte poměrně solidně a nemusíte si kazit oči u titěrné obrazovky. Záznam je pak pořizován 12 Mpix senzorem, který zvládne ukládat video ve FullHD rozlišení díky kodeku H.264 a s úhlem záběru 170 stupňů uvidíte dostatek prostoru před autem. Samozřejmostí je i plně ozvučený záznam, loop funkce nahrávání, detekce pohybu a další šikovné funkce. Kapacita baterie 200 mAh by měla vydržet poměrně dlouho, ale v balení je i cigaretová nabíječka a také vše potřebné k montáži kamerky na sklo.

A my pro vás navíc máme i parádní slevu, protože díky slevovému kupónu CC5255 srazíte na e-shopu Cafago cenu z původních 35.29 euro jen na 14.39 euro. To je více než slušné a celá akce na dash auto kamerku KKmoon platí až do 30.června. Tak se na tuto nabídku minimálně mrkněte.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.