Ceny čínských audio-video produktů letí dolů dlouhodobě a za chvíli se budou prodávat opravdu za hubičku. Pořídit si velmi slušně vybavenou kamerku tak dnes není naprosto žádným problémem i s poloprázdnou peněženkou a jednu takovou pro vás máme i dnes. Tentokráte se jedná o dash kamerku pro vaše auto a podobný gadget je v podstatě nutností pro každého řidiče, protože v případě nehody nebo problému s policií se jedná o neocenitelného pomocníka. Takže jak dash kamerka KKmoon vypadá v akci ?

Pro začátek u kamerky KKmoon zaujme velký 3-palcový displej, takže vše uvidíte poměrně solidně a nemusíte si kazit oči u titěrné obrazovky. Záznam je pak pořizován 12 Mpix senzorem, který zvládne ukládat video ve FullHD rozlišení díky kodeku H.264 a s úhlem záběru 170 stupňů uvidíte dostatek prostoru před autem. Samozřejmostí je i plně ozvučený záznam, loop funkce nahrávání, detekce pohybu a další šikovné funkce. Kapacita baterie 200 mAh by měla vydržet poměrně dlouho, ale v balení je i cigaretová nabíječka a také vše potřebné k montáži kamerky na sklo.

A my pro vás navíc máme i parádní slevu, protože díky slevovému kupónu CC5255 srazíte na e-shopu Cafago cenu z původních 35.29 euro jen na 14.39 euro. To je více než slušné a celá akce na dash auto kamerku KKmoon platí až do 30.června. Tak se na tuto nabídku minimálně mrkněte.