Hodnocení recenzenta

Pokud natáčíte rádi videa na DSLR kameru a chcete záběry skutečně neroztřepané a hezké jak ve filmu, je stabilizátor skoro nutností. AK4000 je elektronický gimbal, který dělá to, co se od něj čeká a navíc přidává možnost dotykového displeje a nové funkce bočního kolečka.

8.5
x/10

Společnost FeiyuTech (pokud jí neznáte) je dlouholetý výrobce elektronických gimbalů/stabilizátorů pro mobily, akční kamery a v neposlední řadě i pro zrcadlovky, bezzrcadlovky a filmové kamery.  Z jejich širokého portfólia jsme do redakce dostali na recenzi jejich momentálně nejvyšší model s názvem AK4000, který je primárně určený pro DSLR kamery s vyšší hmotností, protože unese až 4 kg. Jak recenze FeiyuTech AK4000 dopadla napoví video.

Samozřejmě stabilizátor AK4000 můžete dát například i na mobilní telefon a nebo GoPro kameru. Je však jasné, že jeho rozměry, s ohledem na velikost mobilu a kamery, by vás jistě odradily od jeho koupě. Proto jsou v nabídce i menší zařízení a najdete je na webu feiyutech.cz., kterému děkujeme za jeho zápůjčku.

Pokud se chcete o gimbalech cokoliv dozvědět, máte možnost v komentářích pod článkem a nebo pod videem. Klidně pište pokud vás tahle „problematika“ zajímá, nebo právě zaujala. Za nedlouho pro vás chystáme recenze stabilizátorů FeiyuTech i pro mobily, a to hned na dva modely. Tak nás sledujte i nadále.

Dnešní recenze FeiyuTech AK4000  je delší, a tak si vezměte pití, chipsy a pohodlně se usaďte.

GIZchina Youtube banner

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.