Značka iQOO, která spadá pod společnost Vivo, chystá něco nového. Respektive by mělo jít o novou edici s názvem iQOO Yout Edition. Tento telefon bude zřejmě jakousi odlehčenou verzí původního Vivo iQOO, který byl vydám jako herní telefon letos v březnu/marci.

O iQOO Yout Edition se zatím vím jen to, že by měl být osazen procesorem Snapdragon 845 s 6 GB RAM, 128 GB interního úložiště a baterií s kapacitou 4000 mAh. Podle všeho by měl být také odolný vůči vodě. To vše se dá vyčíst z plakátků, které se včera večer nečekaně objevily na čínském Weibo.

Někteří z tipařů také odhalili další teaser na Jingdong. Ten zase poukazuje na to, že dnes, tedy 10. června/júna uvede iQOO nějaký nový produkt. Co by to mělo být však není jasné, takže se okamžitě začalo čile spekulovat, že půjde právě o telefon z výše zmíněné edice pro mladé. Informaci nelze ověřit a stejně tak nelze ověřit ani cenu. Ta by měla být údajně nastavena na 1998 jüanů, což je zhruba 289 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.