Na trhu je nepřeberné množství chytrých hodinek a náramků, takže jsme už poměrně vybíraví. Pokud se ale soustředíme na kombinaci elegantního designu se solidními parametry, mohly by nám padnout do oka například chytré hodinky Kospet Optimus Pro. Ty v sobě skloubily pohledný design, který se hodí i do kanceláře. Díky hromadě funkcí bychom je mohli i při sportovních aktivitách.

Hodinky jsou vybaveny operačním systémem Android 7.1.1, procesorem MTK6739, 3 GB RAM a 32 GB interního úložiště. Kapacita baterie je 800 mAh a výrobce tvrdí, že při používání 4G sítí, které Kospet Optimus Pro podporují, vydrží hodinky na jedno nabití až dva dny provozu. V pohotovostním režimu pak přežijí až 7 dní.

Barevný dotykový displej má 1,39 palce s rozlišením 454×454 pixelů. Zobrazovadlo je kruhové, rám a tělo jsou vyrobeny ze skla a keramiky. Řemínek hodinek je vyměnitelný. Hodinky mají také certifikaci IP67, takže by měly odolat stříkající vodě nebo dešti. Mezi funkcemi kromě běžné klasiky najdeme i několik sportovních režimů, podporu Bluetooth 4.0, Wi-Fi, GPS, 8 MPix fotoaparát a slot pro SIM kartu. Hodinky Kospet Optimus Pro jsou nyní v bleskovém prodeji na e-shopu Gearbest a jejich cena je 159,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.