Král na trůnu mobilní fotografie Huawei P30 Pro asi nepotřebuje nějaké velké představování, protože se jedná o naprosto špičkový model. I tak určitě vždy potěší nějaká ta promo akce od výrobce a oficiální české zastoupení značky Huawei pro nás dnes má jednu právě takovou, takže se bez nějakého velkého zdržování pojďme podívat přímo na jejich tiskovou zprávu.

Společnost Huawei připravila zákazníkům zajímavou akci, díky které mohou získat při pořízením nového smartphonu řady P30 super dárek.

K nákupu telefonu Huawei P30 Pro teď získá každý kupující tablet MediaPad T3 8 Wifi. Kdokoliv si pořídí tento špičkový model u některého z obchodníků, nezávisle na tom, zdali si smartphone zakoupí on-line či osobně, obdrží po registraci účtenky tablet MediaPad T3 8 Wifi. Stačí svůj nákup zaregistrovat nejpozději do 7. 7. 2019 na stránkách Huawei.cz a tablet mu následně přijde poštou. Při osobním nákupu v prodejně Huawei si zákazník odnese dárek rovnou s novým telefonem.

Navíc v e-shopu Huawei, Huawei Experience Shopu na Chodově a všech ostatních prodejnách Huawei získají zákazníci k nákupu modelu Huawei P30 bezdrátová sluchátka Freebuds Lite jako dárek, anebo při zakoupení Huawei P30 lite fitness náramek Band 2 Pro.

Zákazníci mohou získat skvělý dárek v období od 10. 6. do 30. 6. 2019

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.