Počet nadšených koloběžkářů na našich ulicích utěšeně roste a nemalou měrou k této popularitě přispívají i elektrické koloběžky, mezi kterými dominují modely od Xiaomi. Sice se z mého pohledu jedná v podstatě o malý podvod na zdraví, protože krása koloběžek spočívá právě v nutné fyzické aktivitě, ale do kopce se takový motor setsakra hodí. A my pro vás dnes máme slevu na vylepšenou verzi modelu Xiaomi Mijia Electric Scooter Pro z nabídky e-shopu Cafago.

Koloběžka Xiaomi Mijia Electric Scooter Pro toho může nabídnout opravdu hodně, ať už hovoříme o maximálním dojezdu kolem 45 km, maximální rychlosti 25 km/h, duálnímu systému brzdění, kvalitním 8,5-palcovým kolečkům, skládací konstrukci, propojení s chytrou aplikací nebo status displeji mezi řidítky. Nosnost koloběžky je až 100 kg, takže se dostane i na metráčky mezi námi. V bleskových prodejích na e-shopu Cafago je momentálně tento pekelný stroj k dispozici jen za 534,90 euro, což je navíc konečná cena, protože se jedná o německý sklad.

A ke koloběžce se vám možná budou hodit i nějaké ty chytré hodinky, samozřejmě ideálně také od Xiaomi. Ale pokud budete chtít ušetřit, tak by se vám mohl zamlouvat třeba i model DK02 s 1,3-palcovým IPS displejem s rozlišením 240 x 240 pixelů, senzorem srdečního tepu, 230 mAh kapacitou baterie slibující až týden výdrže nebo voděodolnou certifikací IP67. Tyto chytré hodinky s tunou funkcí můžete momentálně najít také v bleskových prodejích na e-shopu Cafago, kde jsou k mání jen za 25,16 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.