Značka Oukitel je asi nejznámější díky telefonů řady K s masivními bateriemi a v posledních dnech si pozornost určitě zaslouží i nový kousek řady „Young“ v podobě modelu Y4800 se 48 Mpix fotoaparátem. Oukitel ale samozřejmě fušuje i do řemesla s produkcí super levných dostupných telefonů řady C a právě jeden z nich teď míří na trh. Nový Oukitel C16 Pro se bude snažit být nejlevnějším 4G telefonem s kapkovitým výřezem a my už dnes pro vás máme jeho kompletní specifikace.

Oukitel C16 Pro bude moci nabídnout 5,71-palcový displej s HD+ rozlišením, kapkovitým výřezem, poměrem stran 19:9 a užitnou plochou 86 %, procesor MT6761P (pravděpodobně varianta Helio A22 nebo chybička v popisu a Helio P22), 3 GB RAM, 32 GB vnitřní paměti, 8 Mpix + 2 Mpix duální zadní fotoaparát, 5 Mpix selfie kamerku, 2600 mAh vyměnitelnou baterii, rozměry 146.4mm*70.3mm*9.5 mm, kovouvou texturu na zadní panelu, dual SIM slot se samostatným microSD slotem, čtečku otisků prstů, micro-USB port, FM rádio nebo systém Android 9 Pie.

Předprodeje tohoto kousku by měly odstartovat už 11. června a samozřejmě se dočkáme při této příležitosti i speciálních slev. Už základní oficiální cena 89.99 dolarů není vzhledem k výbavě vůbec špatná, ale tvůrci slibují ještě mnohem razantnější cenový škrt právě u příležitosti vydání. Tak schválně, jak moc zvládnou snížit cenu tohoto telefonu ? Uvidíme za pár dní a zatím se můžete na více informací o modelu Oukitel C16 Pro mrknout na oficiálních stránkách značky.