Už pár týdnů se mluví o tom, že Motorola chystá nové telefony řady E. Ty zpravidla patří k levnějším modelům a podle některých tipařů bude letošní Moto E6 jedním z nejlevnějších. Ovšem telefon bude mít i svého našlapanějšího bratra, kterým bude Moto E6 Plus.

O tomto přístroji se toho moc neví, ale něco málo můžeme zjistit dnes, díky tomu, že Moto E6 Plus prošel testy Geekbench. Samozřejmě nemůžeme čekat, že tento syntetický test odhalí kompletní specifikace. Zaměříme se tedy na procesor. Ten bude podle výpisu osmi jádrový s maximálním taktem 2,0 GHz. Mělo by jít o Helio P22. to je tedy poněkud výkonnější čipset, než Snapdragon 430. Tím bude osazen model Moto E6.

Procesor podle výpisu doplní 2 GB RAM a telefon poběží na operačním systému Android Pie. V single-core testu dostal telefon 829 bodů a ve více jádrovém testu pak dosáhl na 3687 bodů. Kdybychom měli tipnout další parametry, tak by to asi byla baterie s kapacitou 5000 mAh, velký až 6 palcový displej, snímač otisků na zádech a jednoduchý zadní fotoaparát. Termín uvedení obou modelů E6 by už mohl být za dveřmi.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.