Chytré osvětlení značky Yeelight z ekosystému Xiaomi patří k známé a populární součásti chytré domácnosti. Zároveň jde o cenově dostupný kus, který často najdeme v nabídkách mnoha e-shopů. A nyní je stropní světlo Yeelight YILAI YlXD05Yl 480 v bleskovém prodeji na Gearbest a my k tomu přidáme i jeden slevový kupón.

Světlo Yeelight má jednoduchý a elegantní design, díky kterému zapadne snad do každého interiéru. Lze jej umístit jak do ložnice, tak i do kuchyně nebo dětského pokoje. Jeho instalace je velmi jednoduchá. Svítivost tohoto LED světla je 2200 lumenů s ochranou proti poškození zraku.

Samozřejmostí je možnost regulace teploty barev od 2700K do 6500K, hodnoty jasu a díky aplikaci Mijia lze stropní světlo ovládat pomocí mobilního telefonu. Stropní světlo Yeelight YILAI YlXD05Yl 480 je momentálně v bleskovém prodeji na Gearbest za cenu 69,99 dolarů. Při použití slevového kupónu ve tvaru YILAI480YEE cena spadne na 59,99 dolarů.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.