Pod-značka Huami je zodpovědná za velkou část chytrých nositelností z produkce mateřského Xiaomi, zejména pak série Amazfit. A podle posledních zpráv bychom se už 11. června měli dočkat nové vlajkové lodi této řady, s největší pravděpodobností označené jako Amazfit Verge 2. Nedávné podepsání strategické spolupráce s Qualcommem se už promítne právě do tohoto modelu, tedy alespoň na to velmi silně poukazují dnešní teasery.

Dorazily totiž hned dva, kdy první z nich je přímo od Huami a kromě data 11. června spolu s pekingskou lokací je na něm text „I love you three thousand“, což při znalosti scény není až tak složité dekódovat. Qualcomm pak nezůstal nic dlužen a pustil do éteru vlastní teaser s identickou frázi a větami o podpoře nových produktů značky Huami procesory Snapdragon směrem ke světlým zítřkům a dovolené v Jugoslávii. Tedy v přeneseném slova smyslu.

Závěr z těchto teaserů je poměrně jednoznačný, protože se už před pár dny objevily spekulace, že by nové Huami Amazfit Verge 2 mělo dostat do vínku procesor Snapdragon 3100 určený právě pro chytré nositelnosti. Hodinky by měly přinést také podporu e-SIM, takže se bude jednat v rámci ekosystému Xiaomi o poměrně revoluční produkt. Na internetu se už také objevil snímek zadní strany balení nových hodinek a název Huami Amazfit Verge 2 se na nás jen směje. Tak snad půjde opět o cenově dostupný kousek jako minulé generace.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.