Mimo domovskou Čínu je značka Xiaomi známa primárně svými skvělými telefony a chytrými nositelnostmi, ale na domácím trhu mají opravdu obří portfolio gadgetů, ze kterých se jen zlomek dostane na světový trh. A je jednoduché je na globálním trhu přehlédnout, protože prostě ani nevíte, že existují. Dnes tak pro vás máme jeden malý pohled na dva zajímavé a levné Xiaomi gadgety hezky přímo z Ebay, takže koupě není nic složitého.

Prvním z nich Xiaomi SO WHITE elektrický zubní kartáček, který bude tím správným pomocníkem v péči o váš chrup. Kartáček váží pouhých 50 g a na jedno nabití (v balení je i dobíjecí USB základna) vydrží v provozu až 25 dní. Díky jemným a příjemným štětinkám a trojici vibračních režimů (až 31.000 vibrací za minutu) bude čištění zubů příjemné a pečlivé. Navíc vám kartáček každých 30 sekund zavibruje, aby upozornil na změnu místa k čistění a po 2 minutách se sám vypne. Samozřejmostí je pak i voděodolné zpracování s certifikací IPX7. A z Ebay může být váš jen za 12.88 dolarů.

Další pá na holení je pak Xiaomi Tripod Bluetooth selfie tyč, která určitě nadchne všechny cestovatele hladové po tisících snímků. Může nabídnout velmi skladné, lehké a hlavně jednoduše složitelné tělo. Využít jde buď jako klasická trojnožka s přibaleným Bluetooth dálkovým ovládáním, nebo jako selfie tyč s 360° rotací a vysunutím až o 50 cm. Vestavěná 60 mAh kapacita baterie by měla vydržet poměrně dlouho, protože Bluetooth 3.0 není nijak extra energeticky náročný. Jedná se sice o starší model 2017, ale za to za poměrně neodolatelnou cenu jen 16.99 dolarů. Tak co na dnešní Xiaomi gadgety říkáte ?