Xiaomi, to nejsou jen telefony a doplňky k nim. V rámci vlastního ekosystému a různých sub-značek se společnost pouští i do chytrých domácností a nebo do i segmentu příslušenství osobních počítačů. Do tohoto ranku spadá i Xiaomi Mijia MIIIW bezdrátová myš, která vyšla z produkce značky Mijia. Myš je nyní nabízena na e-shopu Cafago za dobrou cenu a my k ní přihodíme i slevový kupón.

Xiaomi bezdrátová myš má elegantní design, takže bude vypadat dobře i na stole ředitele firmy. Je ergonomická s vestavěným 1000 DPI optickým senzorem. Ten nabídne vysokou rychlost odezvy. Myš je stabilní s protiskluzovou povrchovou úpravou. Je vybavena USB interfacem a součástí balení jsou i dvě AAA baterie.

Xiaomi Mijia MIIIW bezdrátová myš je kompatibilní jak s počítači, tak i s notebooky a MacBooky s operačním systémem Windows 7 a vyšším a MacOS 10.10 a vyšším. Na e-shopu Cafago je aktuálně nabízena za 15,37 euro. Při použití slevového kupónu ve tvaru CC980 cena spadne na 10,60 euro.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.