Asi všichni máme odolné telefony zafixované jako poměrně obézní modely stavěné jako tank, kterým jen tak něco neuděláte. Pokud se spokojíte pouze s odolnými certifikacemi a netoužíte po konstrukci co přežije atomový výbuch, tak se nabízí i celá řada špičkových high-end modelů, ale pak zase musíte prodat alespoň jednu vlastní ledvinu. Řešením by tak mohl být třeba NOMU M8, na který pro vás máme slevový kupón z e-shopu Gearbest.

NOMU M8 je v dnešní době trochu jednorožec, protože má „pouze“ 5,2-palcovou úhlopříčku displeje bez výřezu a s dinousařím poměrem stran 16:9 (rozlišení je pak HD), ale to nemusí být na škodu, protože spousta uživatelů to i dnes preferuje. Výbavou se nejedná o nic extra výkonného a je znát, že se jedná o postarší model. Takže čekejte třeba octa-core procesor MT6750T, 4 GB RAM , 64 GB vnitřní paměti, 16 Mpix zadní fotoaparát se 16 Mpix selfie kamerkou, 2950 mAh kapacitu baterie, USB Type-C port nebo jako lahůdku antibakteriální sklo. Hlavním tahákem jsou ale odolné certifikace IP68 a IP69K, které zaručují, že se s ním můžete klidně i sprchovat.

Na e-shopu Gearbest si tohoto odolného fešáka můžete díky kupónu GBMPNOMUM8 pořídit momentálně jen za 199.99 dolarů, což není zlé. Ale nabídka odolných telefonů této značky nekončí jen s NOMU M8, protože i další modely jsou zlevněny o plných 30 %, takže se určitě vyplatí hodit očkem, zda tam nebude něco právě pro vás.

Některé naše odkazy mohou vést na prodejce elektroniky. Pokud si skrze takový odkaz něco koupíte, můžeme z prodeje obdržet malá procenta.